Enjekte Forum Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Enjekte Forum Türkiye

NBA, Euroleague, BBL, Dosya Paylasim, Sohbet, Futbol, Counter Strike, NBA Serisi, Fifa Serisi, FM Serisi, CM Serisi, Muzik, PC Donanım
        Enjekte Forum TürkiyeHoşgeldiniz : <

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
TakvimTakvim
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Site güzel ama
Şarkı Çevirileri - Sayfa 5 EmptyCuma Ocak 08, 2010 9:36 pm tarafından Hellrose

» Arşivimden ...
Şarkı Çevirileri - Sayfa 5 EmptyCuma Tem. 24, 2009 3:09 pm tarafından Hellrose

» Ağabeyi tecavüz etti, teyzesi bebeği düşürttü, annesi gömdü!
Şarkı Çevirileri - Sayfa 5 EmptyPerş. Tem. 23, 2009 7:06 pm tarafından Hellrose

» Rome: Total War 1.3 1.5 1.6 Patchleri
Şarkı Çevirileri - Sayfa 5 EmptyPtsi Haz. 08, 2009 11:53 am tarafından omersin

» Atlantique Takım kadrosu
Şarkı Çevirileri - Sayfa 5 EmptyPaz Ocak 11, 2009 11:41 am tarafından Hellrose

» Basketbolda Sut Tekniği
Şarkı Çevirileri - Sayfa 5 EmptyPaz Ocak 11, 2009 11:39 am tarafından Hellrose

» e2r` Clan Kardeşliği
Şarkı Çevirileri - Sayfa 5 EmptySalı Kas. 25, 2008 6:44 pm tarafından dumaN

» ddw |
Şarkı Çevirileri - Sayfa 5 EmptySalı Kas. 25, 2008 6:43 pm tarafından dumaN

» Green Day
Şarkı Çevirileri - Sayfa 5 EmptySalı Kas. 25, 2008 11:57 am tarafından dumaN

» Counter Strike 1.8
Şarkı Çevirileri - Sayfa 5 EmptySalı Kas. 25, 2008 11:56 am tarafından dumaN

En iyi yollayıcılar
Hellrose (1004)
Şarkı Çevirileri - Sayfa 5 Vote_lcapŞarkı Çevirileri - Sayfa 5 Voting_barŞarkı Çevirileri - Sayfa 5 Vote_rcap 
The Ceo (408)
Şarkı Çevirileri - Sayfa 5 Vote_lcapŞarkı Çevirileri - Sayfa 5 Voting_barŞarkı Çevirileri - Sayfa 5 Vote_rcap 
Administrator (203)
DreamForce (177)
spyman (38)
esoş07 (22)
dumaN (13)
CereN... (11)
LNTKZ (9)
cns34 (2)

Şarkı Çevirileri

4 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
YazarMesaj
The Ceo
-_- White Shaq -_-
-_- White Shaq -_-
The Ceo

Erkek Mesaj Sayısı : 408

Şarkı Çevirileri - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Şarkı Çevirileri   Şarkı Çevirileri - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 29, 2008 11:55 am

Aerosmith- Angel

I`m alone, yeah, I don`t know if I can face the night Yalnızım ,geceyle yüzleşebilir miyim bilmiyorumI`m in tears, and the cryin` that I do is for you Gözyaşları içindeyim ve senin için ağlıyorumI want your love, let`s break those walls between us Sevgini istiyorum, aramızdaki duvarları yıkalımDon`t make it tough, I`ll put away my pride Güçleştirme, gururumu bıraktımEnough`s enough, I`ve suffered and I`ve seen the light Bu kadarı yeter, acı çektim ve ışığı gördümBaby, BebeğimYou`re my angel, come and save me tonight Benim meleğimsin, gel ve beni bu gece kurtarYou`re my angel, come and make it alright Benim meleğimsin, gel ve düzeltDon`t know what I`m gonna do about this feelin` inside İçimdeki bu duyguyla ne yapacağımı bilmiyorumYes it`s true, loneliness took me for a ride Evet bu doğru, yalnızlık beni aldıWithout your love, I`m nothing but a beggar Senin aşkın olmadan, bir dilenciden başka bir şey değilimWithout your love, a dog without a bone Senin aşkın olmadan, kemiksiz bir köpeğimWhat can I do, I`m sleepin` in this bed alone Ne yapabilirim, bu yatakta yalnız uyuyorumBaby, BebeğimYou`re my angel, come and save me tonight Benim meleğimsin, gel ve beni bu gece kurtarYou`re my angel, come and make it alright Benim meleğimsin, gel ve düzeltCome and save me tonight Gel ve beni bu gece kurtarYou`re the reason I live Yaşama nedenimsinYou`re the reason I`ll die Ölme nedenimsinYou`re the reason I`ll give when I break down and cry Parçalanıp ağladığımda vereceğim sebep sensinDon`t need no reason why Sebebini aramaya gerek yokBaby, baby, baby Bebeğim, bebeğimYou`re my angel, come and save me tonight Benim meleğimsin, gel ve beni bu gece kurtarYou`re my angel, come and make it alright Benim meleğimsin, gel ve düzeltYou`re my angel, come and save me tonight Benim meleğimsin, gel ve beni bu gece kurtarYou`re my angel, come and make it alright Benim meleğimsin, gel ve düzeltCome and save me tonight Gel ve beni bu gece kurtarCome and save me tonight Gel ve beni bu gece kurtar
http://enjekte.wwooww.net
The Ceo
-_- White Shaq -_-
-_- White Shaq -_-
The Ceo

MesajKonu: Geri: Şarkı Çevirileri   Şarkı Çevirileri - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 29, 2008 11:55 am

Aerosmith-Dream On

everytime that i look in the mirroraynaya her baktığımdaall these lines on my face gettin` cleareryüzümdeki tüm çizgiler daha da belirgin hale geliyorthe past is gonezaman geçiyorit went by like dust to dawnşafak vaktindeki toz gibi geçip gidiyorisn`t that the waybu doğru yol değil mieverybody`s got their dues in life to payherkesin hayatta ödemesi gereken bir borcu vardıri know what nobody knowskimsenin bilmediğini biliyorumwhere it comes and where it goesnereden geliyoruz ve nereye gidiyoruzi know it`s everybody`s sinbiliyorumki bu herkesin günahıyou got to lose to know how to winnasıl kazanacağını bilmeyi kaybettinhalf my life is in books` written pageshayatımın yarısı kitapların yazılı sayfalarındalive and learn from fools and from sagesyaşa,aptallardan ve bilgelerden öğrenyou know it`s truedoğru olduğunu biliyorsunall the things come back to youardından gelen herşeyinsing with me, sing for the yearsbenimle şarkı söyle yıllar içinsing for the laughter, sing for the tearskahkahalar ve gözyaşları için...sing with me, if it`s just for todaybenimle şarkı söyle eğer sadece bu günlüksemabye tomorrow the good lord will take you awaybelki de yarın tanrı seni alacakdream on, dream onhayal et,hayal etdream yourself a dream come truekendini bir rüyayı gerçekleştirirken hayal etdream on, dream onhayal et,hayal etdream until your dream come truehayalin gerçek oluncaya kadar hayal etdream on, dream on, dream on...hayal et...sing with me, sing for the yearsbenimle şarkı söyle yıllar içinsing for the laughter and sing for the tearskahkalar ve gözyaşları için...sing with me, if it`s just for todaybenimle şarkı söyle eğer sadece bu günlüksemabye tomorrow the good lord will take you awaybelki de yarın tanrı seni alacak...
The Ceo
-_- White Shaq -_-
-_- White Shaq -_-
The Ceo

MesajKonu: Geri: Şarkı Çevirileri   Şarkı Çevirileri - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 29, 2008 11:59 am

Aerosmith-Just Feel Better

Güç durumda hissettiğini söylüyor
ve ben daha fazla bir şey diyemiyorum
eğer geliyorsam veya gidiyorsam
planladığım gibi değil
kapının anahtarı bende
ama açılmayacak
ve biliyorum,biliyorum,biliyorum
bir yanım bırak gitsin diyor
hayat bir nedene bağlı
yapamam,yapamam,yapamam
daha önce hiç yolunda gitmedi
ama artık,artık
daha iyi hisstmek için birşey deneyeceğim
söyle ne yapmalı
sis yüzünden etrafımdakileri göremiyorum biliyorsun
ama daha iyi hissetmek için birşeyler yapıyorum
yolumu bulamıyorum
kızım değişime ihtiyacım var
daha iyi hisstmek için birşey yapıyorum
daha iyi hissettirecek herhangi birşey
beni tutmana ihtiyacım var diyor
kıyıdan az uzaktayım
batmaktan korkuyorum
beni anlayan tek kişisin
ruhum gözyaşı döküyor
biliyorum,biliyorum,biliyorum
bir yanım bırak gitsin diyor
herşeyin bir zamanı vardır
sürekli aynı dönence
her günün bir öncesi vardır
ama artık,artık
daha iyi hissetmek için birşey yapacağım
söyle ne yapmalı
sis yüzünden etrafımdakileri göremiyorum biliyorsun
ama daha iyi hisstmek için birşey yapıyorum
yolumu bulamıyorum
tanrım değişime ihtiyacım var
daha önce de daha iyi hisstmek için birşey yaptım
daha iyi hissttirecek küçük şeyler
tutmaktan yoruldum
herşeyi ardımda bırakmalıyım
gerçekten gittikçe yaşlanıyorum
bence artık küçük bir yardıma ihtiyacım var
hey
The Ceo
-_- White Shaq -_-
-_- White Shaq -_-
The Ceo

MesajKonu: Geri: Şarkı Çevirileri   Şarkı Çevirileri - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 29, 2008 12:01 pm

Alice Cooper-I Never Cry

If there is a tear on my faceIt makes me shiver to the boneIt shakes me, babeIt`s just a heartache that got in my eyeAnd you know i never cry, i never crySometimes i drink more than i needUntil the tv`s dead and goneI may be lonelyBut i`m never aloneAnd the night may pass me byBut i`ll never cryTake away, take away my eyesSometimes i`d rather be blindBreak a heart, break a heart of stoneOpen it up but don`t you leave it alone`cuz that`s all i got to give youBelieve me babe, it ain`t been usedMy heart`s a virgin, its never been triedAnd you know i`ll never cryAnd you know i`ll never cryAnd you know i`ll never cryNever cry, i`ll never cryBreak a heart, break a heart of stone`cuz that`s all i got to give youBelieve me babe, it ain`t been usedMy heart`s a virgin, its never been triedAnd you know i`ll never cryNever cryI`ll never cry
------------------------------------------------------------

Eğer bi gözyaşı varsa yüzümdeBu beni ürpertir ta kemiklerime kadarBeni titretir, bebekBu sadece gözlerimde başlayan bi kalp ağrısıVe bilirsin hiç ağlamam,ağlamamBazen ihtiyacım olandan daha çok içerimTelevizyon ölene ve gidene kadarYalnız kalabilmeliyimAma hiç yalnız değilimVe gece benden geçebilirAma hiç ağlamayacağımUzaklaş,gözlerimden uzaklaşBazen kör olmayı tercih ederimBi kalp kır,taştan bi kalbi kırOnu aç ama yalnız bırakmaÇünkü bunlar sadece sana vermek için aldığım şeylerİnan bana bebek,onlar kullanılmış değilKalbim bir bakire,hiç denenmediVe bilirsin hiç ağlamayacağımVe bilirisn hiç ağlamayacağımVe bilirsin hiç ağlamayacağımHiç ağlamam,hiç ağlamayacağımBi kalp kır,taştan bi kalp kırÇünkü bunlar sadece sana vermek için aldığım şeylerİnan bana bebek,onlar kullanılmış değilKalbim bir bakire,hiç denenmediVe bilirsin hiç ağlamayacağımHiç ağlamamHiç ağlamayacağım
The Ceo
-_- White Shaq -_-
-_- White Shaq -_-
The Ceo

MesajKonu: Geri: Şarkı Çevirileri   Şarkı Çevirileri - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 29, 2008 12:01 pm

Alice Cooper-The Man Behind The Mask

You`re with your baby(bebeğinle berebersin)And you`re parked alone(ve parkta yalnızsın)On a summer night(bir yaz akşamı)You`re deep in love(sevginin derinliklerindesin)But you`re deeper in the woods(ama ağaçların derinliklerindesin)You think you`re doin` alright(düzeltebileceğini düşünüyorsun)Did you hear that voice(bu sesi duydun mu)Did you see that face(bu yüzü gördün mü)Or was it just a dream(yoksa sadece bir rüya mıydı)This can`t be real(bu gerçek olamaz)That only happens, babe(bu sadece, bebek)On the movie screen(filmlerde olur)Oh, but he`s back(oh, ama o döndü)He`s the man behind the mask(o maske arkasındaki adam)And he`s out of control(ve kontrol edilemez)He`s back(döndü)The man behind the mask(maske arkasındaki adam)And he crawled out of his hole(ve deliğinden çıktı)You`re swimmin` with your girl(kızınla beraber yüzüyorsun)Out on lovers` lake(aşıklar gölünün dışı)And the wind blows cold(ve rüzgar soğuk esiyor)It chills your bones(kemiklerini titretiyor)But you`re still on the make(ama yapmakta olduğun şey)That`s a bad mistake(büyük bir hata)But the moon was full(ama dolunaydı)And you had a chance(ve senin bir şansın vardı)To be all alone(yalnız olmak için)But you`re not alone(ama yalnız değilsin)This is your last dance(bu senin son dansın)And your last romance(ve son öykün)Yeah, cause he`s back(evet, çünkü döndü)He`s the man behind the mask(o maske arkasındaki adam)And he`s out of control(ve kontrol edilemez)He`s back(döndü)The man behind the mask(maske arkasındaki adam)And he crawled out of his hole(ve deliğinden çıktı)Oh, if you see him comin(oh, eğer onu gelirken görürsen)Get away if you can(uzağa kaç eğer yapabilirsen)Just keep on runnin(koşmaya devam et)Run as fast as you can(koşabildiğin kadar hızlı)He`s a dangerous, dangerous man(o tehlikeli, tehlikeli bir adam)And he`s out tonight(ve bu akşam dışarıda)And he`s watchin` you(ve seni izliyor)And he knows your house(ve evini biliyor)No, don`t turn out the lights(hayır, ışıkları söndürme)Yeah, cause he`s back(evet, çünkü döndü)He`s the man behind the mask(o maske arkasındaki adam)And he`s out of control(ve kontrol edilemez)He`s back(döndü)The man behind the mask(maske arkasındaki adam)And he crawled out of his hole(ve deliğinden çıktı)Yeah, cause he`s back(evet, çünkü döndü)He`s the man behind the mask(o maske arkasındaki adam)And he`s out of control(ve kontrol edilemez)He`s back(döndü)The man behind the mask(maske arkasındaki adam)And he crawled out of his hole(ve deliğinden çıktı)
The Ceo
-_- White Shaq -_-
-_- White Shaq -_-
The Ceo

MesajKonu: Geri: Şarkı Çevirileri   Şarkı Çevirileri - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 29, 2008 12:02 pm

Almora-Princess of rain

I close my eyes in the silence of the night

Gecenin sessizliğinde gözlerimi kapıyorum

I hear your voice in the whisper of the rain in my heart

Yüreğimdeki yağmurun fıısıltasında seni duyuyorum

I think of thousands of dark rainy nights

Binlerce karanlık yağmurlu geceyi düşünüyorum

I dream of your face among the lightning flashes in the sky

Gökyüzünün ani parıltısında yüzünü hayal ediyorum

My steel-rose, give me your light

Çelik gülüm , ışığını ver bana

All i need is you; hear the cry of my heart

Tüm ihtiyacım sensin , yüreğimin haykırışını duy

Give me the scent of your rain

Bana yağmurunun kokusunu ver

Touch my tears and kill my pain

Gözyaşlarıma dokun ve acımı yok et

Send me an angel for luck from your heart

Bana kalbinden bir melek gönder şans için

Give me your rain forever, princess of rain

Sonsuza dek yağmurunu ver bana , yağmurun prensesi

Forever, princess of rain

Sonsuza dek , yağmurun prensesi
The Ceo
-_- White Shaq -_-
-_- White Shaq -_-
The Ceo

MesajKonu: Geri: Şarkı Çevirileri   Şarkı Çevirileri - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 29, 2008 12:05 pm

Amon Amarth-For Stabwounds In Our Back

Silently we bide our timeSoon we`ll pay you backFor all the wrongs you`ve done our kindFor the stabwounds in our backsYou think you`re safe. Well, live your lieThere`s no way you`ll escapeThe day that all things living dieThe day we rise againThen Fenris` father will summon usAnd we will rise from the deathOne million warriors with foaming mouthsTo challenge life itselfA horrid ship of dead men`s nailsWill bring our ranks ashoreThe eastern wind will fill our sailsAnd your son will hold the oarYou think you`re safe. Well, live your lieThere`s no way you`ll escapeThe day that all things living dieThe day we rise againOur rusty swords will never restSo send the best you`ve gotInto our grinning jaws of deathWe`ll make their suffering shortSo sit there on your golden throneSoon we will ariseTime for vengeance is coming soonThe time for all to die!_______________________________________

Sessizce dogru zamanı bekliyoruzYakında sana bedelini ödetecegizIrkımıza yaptıgın tüm yanlışlar içinSırtımızdaki bıçak yaraları içinGüvende oldugunu sanıyorsun,tamam, yalanını yaşaKaçacagın yol yokYaşayan tüm canlıların ölecegi günTekrar yükselecegimiz gündür...Fenris efendimiz bize emredecekVe biz ölümden uyanacagızBir milyon kudurmuş savaşçıYaşamın kendisine karşı çıkacagızÖlü insanların tırnaklarından berbat bir gemiOrdularımızı kıyıya getirecekDogu rüzgarları yelkenlerimize güç verecekVe oglun sözünü tutacakGüvende oldugunu sanıyorsun,tamam, yalanını yaşaKaçacagın yol yokYaşayan tüm canlıların ölecegi günTekrar yükselecegimiz gün...Paslanmış kılınçlarımız asla durmayacakBu yüzden elindekinin en iyisini yollaÖlümümüzün ezici dişlerineAcılarını kısa kesecegizBu yüzden altın tahtına oturYakında yükselecezYaklaşan intikam vaktiGündür hepsinin ölecegi"
The Ceo
-_- White Shaq -_-
-_- White Shaq -_-
The Ceo

MesajKonu: Geri: Şarkı Çevirileri   Şarkı Çevirileri - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 29, 2008 12:30 pm

Amon Amarth-Ride For Vengeance

As his life`s blood leavingI hold my son, my only sonAnd tears fill my burning eyesWhile his skin turns pale as snowButchered he lies here bleeding in my armsSlewn by the men of the single godHatred burns in my chestRain falls from a raging heavenThe wind howls like wolves at the moonI will seek my vengeance for my sonI swear i`ll avenge my first born oneI ride fast through the woodsMy friends are by my sideDark hatred burns in my eyes"slaves of hvitekrist today you die!""maktiga gudar,I gyllene slaen.Hjalp mig i stridenMot sondraparna,Den hoge skallFor huggen hamnasOch blod skall galdasI blod"Our cloaks fly in the windAs we ride in the cold dark nightWe`re closing in our enemiesWe rage in our hearts burning brightThe clouds scatter in the northern windA full moon rides the pitch black sky"now, hounds of hvitekrist,Your time has come to die!""kneel before my sword!No mercy! your time has come to die!This is the ride for vengeance!"

---------------------------------------------------

Terk edeni onunku yaşamın kanı dığı gibi. Ben, sadece oğul um, oğlumu tutarım. Gözyaşılar ve, gözleri yazmayımı doldurur. Onunkunun soyma dönüşleri solarken kardığı gibi. Doğranan o, kollarımda kanayan burayı liesir. Tek tanrının men`i ile slewn. Nefret, sandığımda yazar. Yağmur, cennetle bir dalga geçenden düşer. Ayda ilgili olarak kurtlar rüzgar uğultuları. Ben, oğlum için intikamımı arayacağım. Ben orman boyunca benim ilk olarak doğulan bir ı biniş hızlısı öç alacağımı yemin ederim. Arkadaşlarım, gözlerimde ikincil karanlık nefret yanıklarınım iledir. "siz bugün hvitekristin bağımlıları ölürsünüz"! "maktiga gudar", Gyllene slaen`i ben. Uzun adımlarla yürüdürmek hjalp mig`i ben. Nükte sondraparna`sı, Mağara hoge skall`ı. Kucakladırmak hamnas için. Och blod skall galdası. Blod ben. Pelerinlerimiz, rüzgarda uçar. Soğuk karanlık gecede bindiğimiz gibi. Biz, düşmanlarımızda kapıyoruz. Biz, parlakçayı yazan kalplarımızda öfkeleniriz. Bulutlar, kuzey rüzgarda dağıtır. Bir dolunay, simsiyah gökyüzüye biner. "hvitekristin tazıları, şimdi", Vaktin, ölmeye ulaştı! . "diz çökün"! "meden_önce kılıcım"! Vakit ! hiç merhamet, ölmeye ulaşmadı! Bu, intikam için biniştir! .
The Ceo
-_- White Shaq -_-
-_- White Shaq -_-
The Ceo

MesajKonu: Geri: Şarkı Çevirileri   Şarkı Çevirileri - Sayfa 5 EmptyCuma Ağus. 29, 2008 12:31 pm

Amon Amarth-Soon The World Will Cease To Be

The northern wind brings snow and iceHumans starve and freezeThe fimbul winter has arrivedAnd soon the world will cease to beBrother will be brother`s baneNo one shall be sparedAll will die. none remainThat is mankind`s shareThe southern sphere is set ablazeMuspel`s fire is set freeThe sun is on its final chaseAnd soon the world will cease to beAcross the western sky he runsA wolf so grim and meanDevours the eternal sunAnd soon the world will cease to beThe north star falls from the skyInto the deep cold seaThe first of all to fall and dieAnd soon the world will cease to beMuspel`s flames lick the skyHidhægg eats the deadThe aesir meet in hall up highAnd oden `quests mimer`s headLand is swallowed by the wavesRocks and mountains breakDead men on the path to hellAnd yggdrasil quakes[lead mikkonnen]From the east comes a shipLoke holds the oarA demon army with swords that ripWill join the final warThe army of the dead arrivesHeimdal blows his hornCalling gods out to dieBefore the world can be reborn Kuzey rüzgarı karı ve buzu getirecekİnsanlar açlıktan ölüp, donacakFimbul kış başladıYakında dünya durmuş olacakKardeş kardeşin kötülüğü olacakKimse kimsenin canını bağışlamayacakHepsi ölecek, geriye kimse kalmayacakBu insan ırkının kaderiGüney yarım küre alevler içindeMuspel`in ateşi özgür bırakıldıGüneş kendini son kovalamasındaYakında dünya durmuş olacakKuzeyin uzayı boyunca koşuyorBir kurt vahşi ve acımasızSonsuz güneşi yutuyorYakında dünya durmuş olacakKuzey yıldızı gökten düşecekSoguk ve derin denizeDüşen ve ölenlerin ilkiYakında dünya durmuş olacakMuspelin ateşleri uzayı yutuyorHidhægg ölüleri yiyorAesir çok yüksekte salonda buluşuyorOden mimerin başını sorguluyorÜlke dalgalarca yutulmuşKayalar ve daglar parçalanıyorÖlü adam cehennem yolundaVe yggdrasil sallanıyorDogudan bir gemi geliyorLoke sözünü tutuyorYırtan kılınçlarıyla bir ordu iblisSon savaşa katılacakÖlülerin ordusu geldiHeimdal borusunu üflüyorTanrılara ölmeleri için haykırıyorDünyanın yeniden dogabilmesi için

Şarkı Çevirileri
5 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-