Enjekte Forum Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Enjekte Forum Türkiye

NBA, Euroleague, BBL, Dosya Paylasim, Sohbet, Futbol, Counter Strike, NBA Serisi, Fifa Serisi, FM Serisi, CM Serisi, Muzik, PC Donanım
        Enjekte Forum TürkiyeHoşgeldiniz : <

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
TakvimTakvim
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Site güzel ama
Beyazperdede görünmek benim için heyecan verici EmptyCuma Ocak 08, 2010 9:36 pm tarafından Hellrose

» Arşivimden ...
Beyazperdede görünmek benim için heyecan verici EmptyCuma Tem. 24, 2009 3:09 pm tarafından Hellrose

» Ağabeyi tecavüz etti, teyzesi bebeği düşürttü, annesi gömdü!
Beyazperdede görünmek benim için heyecan verici EmptyPerş. Tem. 23, 2009 7:06 pm tarafından Hellrose

» Rome: Total War 1.3 1.5 1.6 Patchleri
Beyazperdede görünmek benim için heyecan verici EmptyPtsi Haz. 08, 2009 11:53 am tarafından omersin

» Atlantique Takım kadrosu
Beyazperdede görünmek benim için heyecan verici EmptyPaz Ocak 11, 2009 11:41 am tarafından Hellrose

» Basketbolda Sut Tekniği
Beyazperdede görünmek benim için heyecan verici EmptyPaz Ocak 11, 2009 11:39 am tarafından Hellrose

» e2r` Clan Kardeşliği
Beyazperdede görünmek benim için heyecan verici EmptySalı Kas. 25, 2008 6:44 pm tarafından dumaN

» ddw |
Beyazperdede görünmek benim için heyecan verici EmptySalı Kas. 25, 2008 6:43 pm tarafından dumaN

» Green Day
Beyazperdede görünmek benim için heyecan verici EmptySalı Kas. 25, 2008 11:57 am tarafından dumaN

» Counter Strike 1.8
Beyazperdede görünmek benim için heyecan verici EmptySalı Kas. 25, 2008 11:56 am tarafından dumaN

En iyi yollayıcılar
Hellrose (1004)
Beyazperdede görünmek benim için heyecan verici Vote_lcapBeyazperdede görünmek benim için heyecan verici Voting_barBeyazperdede görünmek benim için heyecan verici Vote_rcap 
The Ceo (408)
Beyazperdede görünmek benim için heyecan verici Vote_lcapBeyazperdede görünmek benim için heyecan verici Voting_barBeyazperdede görünmek benim için heyecan verici Vote_rcap 
Administrator (203)
DreamForce (177)
spyman (38)
esoş07 (22)
dumaN (13)
CereN... (11)
LNTKZ (9)
cns34 (2)

Beyazperdede görünmek benim için heyecan verici

YazarMesaj
Hellrose
Administrator
Administrator
Hellrose

Erkek Mesaj Sayısı : 1004

Beyazperdede görünmek benim için heyecan verici Empty
MesajKonu: Beyazperdede görünmek benim için heyecan verici   Beyazperdede görünmek benim için heyecan verici EmptyPaz Ağus. 10, 2008 2:01 pm

Üç yıl önce Güney Kore'de erkek güzellik yarışması 'Manhunt International'da birinci seçilen Tolgahan Sayışman, mankenlikle başladığı kariyerine oyuncu olarak devam ediyor... Geçtiğimiz sezon atv'nin reyting rekortmeni dizisi 'Elveda Rumeli'de rol alan Sayışman, bu yaz başında da 'Yaprak Dökümü'nün 'Necla'sı Fahriye Evcen ile 'Aşk Tutulması' filminde başrol oynadı. 24 Ekim'de vizyona girmesi beklenen romantik komedi tarzındaki 'Aşk Tutulması'nda 'Uğur' adlı bir futbol fanatiğini canlandıran Tolgahan Sayışman, "Benim gibi bir sinema sevdalısı için kendini beyazperdede görmek çok heyecan verici olacak" dedi. Sevince ölümüne sevdiğini, aşkı için herşeyi göze aldığını belirten yakışıklı oyuncuyla aşk, kadınlar ve 'Aşk Tutulması' filmini konuştuk.

EKRANDA ABARTI BEĞENİLİYOR
* İlk kez bir sinema filminde rol almak nasıl bir duygu?
Gerçekten çok güzel ve özel bir duygu. Özellikle benim gibi sinema düşkünü birinin kendini beyazperdede görecek olması çok heyecan verici. Bu açıdan gerçekten çok mutluyum.

* Sizi önce 'Dünya Erkek Güzeli' olarak tanıdık, sonra oyunculuğa geçtiniz. 'Elveda Rumeli'deki performansınızla da beğeni topladınız. Dizi ile sinema filmi oyunculuğu arasında ne tür farklar gözlemlediniz?
Diziyle sinema birbirinden farklı işler. Dizilerde oyunculuk anlamında çok fazla antrenman yapma şansına sahip oluyorsunuz. Böylece sinemaya hazırlanabiliyorsunuz. Çünkü dizilerde her şey hızlı gerçekleşiyor. Sinemada ise daha fazla zamanınız var. Bir karakteri çıkartmak ve sahnelerdeki duruş açısından sinema filminde yeterli vakte sahipsiniz.

* Sinema ile televizyon izleyicisi arasında da fark olduğunu düşünüyor musunuz?
Evet kesinlikle. Dizilerde televizyon ekranında olduğunuz için oyununuzu ne kadar büyütürseniz, ne kadar abartırsanız o kadar daha beğeniliyorsunuz. Fakat sinemada mümkün olduğu kadar minimal oynamak durumundasınız. Bence en büyük fark bu...

AŞK, KOMEDİ VE FUTBOL BİRLİKTE
* 'Aşk Tutulması' nasıl bir film oldu?
Türk Sineması'nda uzun zamandır yapılmayan romantik komedi bir film oldu. 70'li yıllarda Yeşilçam'da izlediğimiz filmlere yakın bir iş yaptık. Seyircinin sıkılmadan yorulmadan izleyeceği ve dinlenmiş bir şekilde sinema salonundan ayrılabileceği bir film 'Aşk Tutulması'...

* Ne anlatıyor film?
Filmde; 'fanatik bir futbol taraftarı takımına olan aşkını ve sadakatini bir kadına da gösterebilecek mi?' sorusuna cevap arıyoruz. Futbolseverlerin karşısındaki kadınların ne durumda kaldıklarını, neler düşündüklerini, o erkeklerin kadınlara yaklaşma konusundaki beceriksizlik ve şaşkınlıklarını izleyeceğiz filmde. Aşk var, komedi var, futbol var. Herkese yönelik bir şey var filmde.

* Daha fazla seyirciye ulaşmak açısından bu konu seçimi stratejik değil mi?
Bu unsurların birleşmesi bir gişe beklentisi getiriyor tabii ki. Sonuçta futbolun ülkemizde ne kadar popüler olduğunu tartışmaya gerek yok. Filmlerin çoğunda zaten muhakkak bir şekilde aşk teması işlenir. Bunların ikisini bir arada görüyor olmak, çok fazla rastladığımız bir durum değil. Filmin çıkış noktası, 'popüler konuları bir araya getirip gişeden rant sağlayalım' değil! İzlenebilir, keyifli bir iş yapmış olmak önemli. Gişeden çok, izleyenin mutlu ayrılması benim için daha önemli. 'UĞUR'

BANA ÇOK BENZİYOR
* 'Yaprak Dökümü'nün 'Necla'sı Fahriye Evcen'le nasıl bir ikili oldunuz?
Çok iyi uyum sağladık, çok eğlendik. Çekimlerde yarattığımız olumlu enerjinin beyazperdeye güzel yansıyacağını düşünüyorum.

* Filmde nasıl birini canlandırıyorsunuz?
Kendime çok yakın 'Uğur' adlı bir karakteri canlandırıyorum. Ailesiyle yaşıyor, aile hayatına özen gösteriyor. Özellikle babasını kaybettikten sonra kız kardeşinin geçimini sağlamaya çalışan mütevazı bir mahalle delikanlısı. Günün birinde, aşka küsmüş işkolik bir kıza aşık oluyor ve hayatı altüst oluyor. Bir kadın karşısındaki şaşkınlığını ve çaresizliğini görüyoruz...

* Peki size göre tutkulu bir taraftar aşık olduğu bir kızla takımı arasındaki dengeyi nasıl sağlar? Siz böyle bir durumda ne yapardınız?
Bilmem, hiç düşünmedim! Özellikle bir strateji yaratmadım. (Gülüyor)

Beyazperdede görünmek benim için heyecan verici
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-