Enjekte Forum Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Enjekte Forum Türkiye

NBA, Euroleague, BBL, Dosya Paylasim, Sohbet, Futbol, Counter Strike, NBA Serisi, Fifa Serisi, FM Serisi, CM Serisi, Muzik, PC Donanım
        Enjekte Forum TürkiyeHoşgeldiniz : <

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
TakvimTakvim
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Site güzel ama
Gözlerim Gözlerinde-göz resimleri EmptyCuma Ocak 08, 2010 9:36 pm tarafından Hellrose

» Arşivimden ...
Gözlerim Gözlerinde-göz resimleri EmptyCuma Tem. 24, 2009 3:09 pm tarafından Hellrose

» Ağabeyi tecavüz etti, teyzesi bebeği düşürttü, annesi gömdü!
Gözlerim Gözlerinde-göz resimleri EmptyPerş. Tem. 23, 2009 7:06 pm tarafından Hellrose

» Rome: Total War 1.3 1.5 1.6 Patchleri
Gözlerim Gözlerinde-göz resimleri EmptyPtsi Haz. 08, 2009 11:53 am tarafından omersin

» Atlantique Takım kadrosu
Gözlerim Gözlerinde-göz resimleri EmptyPaz Ocak 11, 2009 11:41 am tarafından Hellrose

» Basketbolda Sut Tekniği
Gözlerim Gözlerinde-göz resimleri EmptyPaz Ocak 11, 2009 11:39 am tarafından Hellrose

» e2r` Clan Kardeşliği
Gözlerim Gözlerinde-göz resimleri EmptySalı Kas. 25, 2008 6:44 pm tarafından dumaN

» ddw |
Gözlerim Gözlerinde-göz resimleri EmptySalı Kas. 25, 2008 6:43 pm tarafından dumaN

» Green Day
Gözlerim Gözlerinde-göz resimleri EmptySalı Kas. 25, 2008 11:57 am tarafından dumaN

» Counter Strike 1.8
Gözlerim Gözlerinde-göz resimleri EmptySalı Kas. 25, 2008 11:56 am tarafından dumaN

En iyi yollayıcılar
Hellrose (1004)
Gözlerim Gözlerinde-göz resimleri Vote_lcapGözlerim Gözlerinde-göz resimleri Voting_barGözlerim Gözlerinde-göz resimleri Vote_rcap 
The Ceo (408)
Gözlerim Gözlerinde-göz resimleri Vote_lcapGözlerim Gözlerinde-göz resimleri Voting_barGözlerim Gözlerinde-göz resimleri Vote_rcap 
Administrator (203)
DreamForce (177)
spyman (38)
esoş07 (22)
dumaN (13)
CereN... (11)
LNTKZ (9)
cns34 (2)

Gözlerim Gözlerinde-göz resimleri

YazarMesaj
Hellrose
Administrator
Administrator
Hellrose

Erkek Mesaj Sayısı : 1004

Gözlerim Gözlerinde-göz resimleri Empty
MesajKonu: Gözlerim Gözlerinde-göz resimleri   Gözlerim Gözlerinde-göz resimleri EmptyPaz Ağus. 10, 2008 9:39 am

Hep böyle çocuksu mu bakar senin gözlerin?
Hep böyle içinde uzak bir ışık mı yanar?
Bakışlarında beni dinlendiren bir şey var;
Kıyısındaymış gibi en sakin denizlerin...
Bir yelkenliyim şimdi ben senin limanında
Fırtınalardan geldim sende dinleniyorum.
Bu huzur, bu sessizlik hiç bitmesin diyorum;
En eşsiz dakikalar sürsün senin yanında...
Hiç yumma gözlerini, ışığın eksilmesin,
Gündüzüm aydınlığım, ipek böceğim benim!
Güz bahçemde açılmış o son çiçeğim benim!
Yorgun kalbim seninle elem nedir bilmesin;
Ayırma gözlerimden çocuksu gözlerini,
O sakin o yalansız, o kuytu gözlerini...

Gözlerim Gözlerinde-göz resimleri Golden_Eyes_by_zomgspongelolbob48

Gözlerim Gözlerinde-göz resimleri Gozlergg7

Gözlerim Gözlerinde-göz resimleri Gxad4

Resim Otomatik Küçültülmüştür. Bu yazıyı Tıklayarak Orjinal Halini Görebilirsiniz. Bu resim 800x598 Boyutlarında ve 567 KB dir.
Gözlerim Gözlerinde-göz resimleri __blue_for_you___by_Countess_Grotesque

Gözlerim Gözlerinde-göz resimleri Secretgardensk8

Gözlerim Gözlerinde-göz resimleri Closeup

Gözlerim Gözlerinde-göz resimleri Fermuar

Gözlerim Gözlerinde-göz resimleri Silence

Gözlerim Gözlerinde-göz resimleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-