Enjekte Forum Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Enjekte Forum Türkiye

NBA, Euroleague, BBL, Dosya Paylasim, Sohbet, Futbol, Counter Strike, NBA Serisi, Fifa Serisi, FM Serisi, CM Serisi, Muzik, PC Donanım
        Enjekte Forum TürkiyeHoşgeldiniz : <

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Site güzel ama
Virüs Testinden Kalan Antivirüs Programları EmptyCuma Ocak 08, 2010 9:36 pm tarafından Hellrose

» Arşivimden ...
Virüs Testinden Kalan Antivirüs Programları EmptyCuma Tem. 24, 2009 3:09 pm tarafından Hellrose

» Ağabeyi tecavüz etti, teyzesi bebeği düşürttü, annesi gömdü!
Virüs Testinden Kalan Antivirüs Programları EmptyPerş. Tem. 23, 2009 7:06 pm tarafından Hellrose

» Rome: Total War 1.3 1.5 1.6 Patchleri
Virüs Testinden Kalan Antivirüs Programları EmptyPtsi Haz. 08, 2009 11:53 am tarafından omersin

» Atlantique Takım kadrosu
Virüs Testinden Kalan Antivirüs Programları EmptyPaz Ocak 11, 2009 11:41 am tarafından Hellrose

» Basketbolda Sut Tekniği
Virüs Testinden Kalan Antivirüs Programları EmptyPaz Ocak 11, 2009 11:39 am tarafından Hellrose

» e2r` Clan Kardeşliği
Virüs Testinden Kalan Antivirüs Programları EmptySalı Kas. 25, 2008 6:44 pm tarafından dumaN

» ddw |
Virüs Testinden Kalan Antivirüs Programları EmptySalı Kas. 25, 2008 6:43 pm tarafından dumaN

» Green Day
Virüs Testinden Kalan Antivirüs Programları EmptySalı Kas. 25, 2008 11:57 am tarafından dumaN

» Counter Strike 1.8
Virüs Testinden Kalan Antivirüs Programları EmptySalı Kas. 25, 2008 11:56 am tarafından dumaN

En iyi yollayıcılar
Hellrose (1004)
Virüs Testinden Kalan Antivirüs Programları Vote_lcapVirüs Testinden Kalan Antivirüs Programları Voting_barVirüs Testinden Kalan Antivirüs Programları Vote_rcap 
The Ceo (408)
Virüs Testinden Kalan Antivirüs Programları Vote_lcapVirüs Testinden Kalan Antivirüs Programları Voting_barVirüs Testinden Kalan Antivirüs Programları Vote_rcap 
Administrator (203)
DreamForce (177)
spyman (38)
esoş07 (22)
dumaN (13)
CereN... (11)
LNTKZ (9)
cns34 (2)

Virüs Testinden Kalan Antivirüs Programları

3 posters
YazarMesaj
CereN...
Co-Admin
Co-Admin

Virüs Testinden Kalan Antivirüs Programları Empty
MesajKonu: Virüs Testinden Kalan Antivirüs Programları   Virüs Testinden Kalan Antivirüs Programları EmptyCuma Ağus. 08, 2008 11:42 pm

Sonuçlara inanamayacaksınız

virus bulletin,aralık ayının antivirüs test sonuçlarını yayınladı.bazı büyük antivirüs üreticilerinin sınıfta kaldığı testin şaşırtıcı ayrıntılarını öğrenin.

VB100 adıyla anılan testin aralık ayı yayını, 100 adet eski Windows 2000 virüsünün antivirüsler tarafından yakalanabilmelerini ölçüyor.amaç artık bulaşması ihtimali düşük olan ama sıfır olmayan eski virüslere karşı ne kadar koruma sağlanabildiğini görmek. Test için gereken virüsler bu iş için kurulmuş laboratuvarlardan ve web sitelerinden toplanıyor.

bir ürünün testi geçmiş sayılması için 100 virüsün hepsini yakalayabilmesi ve bunun yanında bazı virüs bulaşmamış örneklere yanlış alarm vermemesi gerekiyor. Sonuçlar gayet şaşırtıcı.

Yapma Kaspersky!

testi geçemeyen antivirüsler arasında kaspersky,avast, avira antivir ve trend micro gibi tanıdık isimler göze çarpıyor. kaspersky 1 virüs kaçırma, avast 2 yanlış alarm,antiVir 4 yanlış alarm, trend micro ise 4 virüs kaçırma istatistiklerine sahip. trend micro bundan önceki 13 VB100 testini başarıyla geçmesinin ardından gelen bu sonuca henüz yorum yapmadı.aralık VB100 testi, kaspersky&l039;nin son 25 VB100 testinde başarısız olduğu ikinci test.

Testi Geçenler

Gelelim testte başarılı olanlara. McAfee,microsoft, BitDefender,Eset Nod32 3.0 bu ikisini kendim kullanıyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum formumuzda bu parogramları full olarak bulabilirsiniz,symantec ve aslen güvenlik duvarı üreticisi olan agnitum testi geçen antivirüs yapımcıları arasında. Testi kendinize göre yorumlamakta serbestsiniz
The Ceo
-_- White Shaq -_-
-_- White Shaq -_-
The Ceo

Erkek Mesaj Sayısı : 408

MesajKonu: Geri: Virüs Testinden Kalan Antivirüs Programları   Virüs Testinden Kalan Antivirüs Programları EmptyCuma Ağus. 08, 2008 11:43 pm

Güzel Paylaşım Teşekkürler Cerenciim...
http://enjekte.wwooww.net
Administrator
King
King
Administrator

Erkek Mesaj Sayısı : 203

MesajKonu: Geri: Virüs Testinden Kalan Antivirüs Programları   Virüs Testinden Kalan Antivirüs Programları EmptyC.tesi Ağus. 09, 2008 11:27 am

Kaspersky inanmıyorum. Çünkü McAfee,microsoft, BitDefender,Eset Nod32 3.0 karşılaştıralım BitDefender Microsoft[bunu zaten geç] McAfee iyi programlar değil.Kullandım onları ve sonra silip Kaspersky yükleyip tarama yaptığım zaman 900 küsüt trojan win32 admire virüsleri çıktıki az daha beklesem RedAlert gircekti bilgisayarıma. Sadece Nod32 ye inanıyorum. Çünkü onu da kullandım ve gerçekten aynı özelliklere sahip diyebilirim Kaspersky'la. Ayrıca bi araştırmaya göre en tehlikeli virüsler toplanmış ve antivirüslerin dayanıklılığı denendiğinde Kaspersky %95 gibi bi oranla korumuş bilgisayarı Nod32 %82 gerisi %50 altı boşverin. Bu da bi gerçek CHIP dergisinin araşatırma ekibinin yaptığı bir araştırma bu.
The Ceo
-_- White Shaq -_-
-_- White Shaq -_-
The Ceo

Erkek Mesaj Sayısı : 408

MesajKonu: Geri: Virüs Testinden Kalan Antivirüs Programları   Virüs Testinden Kalan Antivirüs Programları EmptyC.tesi Ağus. 09, 2008 11:44 am

Zaten eski virüslüer çıkmaz bi daha Kaspersky+Nod 32 i yi koyarsın pc ne bak bakalım giren oluomu...
Administrator
King
King
Administrator

Erkek Mesaj Sayısı : 203

MesajKonu: Geri: Virüs Testinden Kalan Antivirüs Programları   Virüs Testinden Kalan Antivirüs Programları EmptyC.tesi Ağus. 09, 2008 12:06 pm

Bakın ben Kaspersky ' ı zaten kırdım Wink Nod32 avantajı o direk update ediyor. Kaspersky update i alıyor ama yüklemiyo sne yükel diosun.

Virüs Testinden Kalan Antivirüs Programları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-