Enjekte Forum Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Enjekte Forum Türkiye

NBA, Euroleague, BBL, Dosya Paylasim, Sohbet, Futbol, Counter Strike, NBA Serisi, Fifa Serisi, FM Serisi, CM Serisi, Muzik, PC Donanım
        Enjekte Forum TürkiyeHoşgeldiniz : <

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Site güzel ama
Ekranda rezilliğin bini bir para! EmptyCuma Ocak 08, 2010 9:36 pm tarafından Hellrose

» Arşivimden ...
Ekranda rezilliğin bini bir para! EmptyCuma Tem. 24, 2009 3:09 pm tarafından Hellrose

» Ağabeyi tecavüz etti, teyzesi bebeği düşürttü, annesi gömdü!
Ekranda rezilliğin bini bir para! EmptyPerş. Tem. 23, 2009 7:06 pm tarafından Hellrose

» Rome: Total War 1.3 1.5 1.6 Patchleri
Ekranda rezilliğin bini bir para! EmptyPtsi Haz. 08, 2009 11:53 am tarafından omersin

» Atlantique Takım kadrosu
Ekranda rezilliğin bini bir para! EmptyPaz Ocak 11, 2009 11:41 am tarafından Hellrose

» Basketbolda Sut Tekniği
Ekranda rezilliğin bini bir para! EmptyPaz Ocak 11, 2009 11:39 am tarafından Hellrose

» e2r` Clan Kardeşliği
Ekranda rezilliğin bini bir para! EmptySalı Kas. 25, 2008 6:44 pm tarafından dumaN

» ddw |
Ekranda rezilliğin bini bir para! EmptySalı Kas. 25, 2008 6:43 pm tarafından dumaN

» Green Day
Ekranda rezilliğin bini bir para! EmptySalı Kas. 25, 2008 11:57 am tarafından dumaN

» Counter Strike 1.8
Ekranda rezilliğin bini bir para! EmptySalı Kas. 25, 2008 11:56 am tarafından dumaN

En iyi yollayıcılar
Hellrose (1004)
Ekranda rezilliğin bini bir para! Vote_lcapEkranda rezilliğin bini bir para! Voting_barEkranda rezilliğin bini bir para! Vote_rcap 
The Ceo (408)
Ekranda rezilliğin bini bir para! Vote_lcapEkranda rezilliğin bini bir para! Voting_barEkranda rezilliğin bini bir para! Vote_rcap 
Administrator (203)
DreamForce (177)
spyman (38)
esoş07 (22)
dumaN (13)
CereN... (11)
LNTKZ (9)
cns34 (2)

Ekranda rezilliğin bini bir para!

2 posters
YazarMesaj
Hellrose
Administrator
Administrator
Hellrose

Erkek Mesaj Sayısı : 1004

Ekranda rezilliğin bini bir para! Empty
MesajKonu: Ekranda rezilliğin bini bir para!   Ekranda rezilliğin bini bir para! EmptyCuma Ağus. 29, 2008 12:36 pm

Ekranda rezilliğin bini bir para! 70145

Show TV'de yayınlanan 'Benim Annem Dans Edemez' yarışmasında jüri üyesi Sema Çelebi ile yarışmacı Bertan'ın canlı yayındaki kavgası mahalle kavgalarını aratmadı.

Sinem Kobal ve Mehmet Aslan'ın sunduğu 'Benim Annem Dans Edemez' yarışmasında geçen hafta yaşanan tartışmalara bu hafta yenileri eklendi.

Özellikle jüri üyesi Sema Çelebi ile yarışmacı Bertan arasında geçen hafta başlayan tartışma bu haftaya da damgasını vurdu ve izleyenleri hayrete düşürdü.

Sürekli gergin sözleri ve tavırları ile ekranları başındakileri de geren Sema Çelebi ile her söze bir cevap yetiştirmeye çalışan yarışmacı Bertan arasındaki tartışma uzadıkça uzadı ve seviye yerlere düştü.

Bertan'ın annesi Seher Hanım ile olan dansından sonra canlı yayında yaşanan tartışmadan bazı diyaloglar şöyle:

Sema Çelebi: Yanlışı bir evlada anası öğretir, ben değil...

Seher Koçak: Ama benim oğlum yanlış yapmadı ki...

Sema Çelebi: 'Sema Hanım'ın oğlumu aşağılamasına dayanamıyorum' demişsiniz. Ben sizin oğlunuzu niye aşağılayım?

Seher Koçak: Ama aşağıladınız.

Sema Çelebi: Aslanlar gibi delikanlı işini yaptığı zaman puanını veriyorum, yapmadığı zaman da ağzımdan geleni söylüyorum. Benim işim bu. Beni niye oturttular buraya?

Bertan: Bir saniye bir saniye Sema Hanım, sizi biraz sakin olmaya davet ediyorum.

Sema Çelebi: Ben bitireyim sözümü sen öyle konuş.

Bertan: Bu şekilde konuşamazsınız.

Sema Çelebi: Burası bir yarışma platformu, tamam mı!

Seher Koçak: Burası bir kavga ortamı değil.

Sema Çelebi: Ben bitireceğim siz öyle konuşacaksınız. Kimse bir şey anlamıyor konuşmamdan.

Bertan: Bakın hanımefendi saygı sınırı aşmak istemiyorum, çok afedersiniz, çok rica ediyorum.

Sema Çelebi: Susar mısın Bertan! Bertan susar mısın!

Bertan: (Bağırarak) Mesleğiniz işiniz, bilginiz ne olursa olsun...

Sema Çelebi: (Bağırarak) Bertan susacaksın! Susacaksın!

Bertan: Sizden rica ediyorum biraz sakin olun.

Sema Çelebi: (Bağırarak) Ben konuşacağım ve sen beni dinleyeceksin.

Bertan: Ben susmam sabaha kadar hiç susmam.

Sema Çelebi: Benim görevim burada konuşmak!!!

Bertan: Kelime dağarcığım geniş, konuşurum da konuşurum.

Sema Çelebi: Oğlum burası okul değil, yuva değil bebe eğlendirmiyoruz burada.

Bertan: Annemle böyle konuşamazsın. Bu şekilde yükselemez...

...

Bertan: Çok afedersiniz, özür diliyorum. Sizin ne yapmaya çalıştığınızı anlamıyorum. Biz gerekli mesajı da vermeye çalıştık. Konuşmayacağız dedik bu konuda...

Sema Çelebi: Keser misiniz lüften...
The Ceo
-_- White Shaq -_-
-_- White Shaq -_-
The Ceo

Erkek Mesaj Sayısı : 408

Ekranda rezilliğin bini bir para! Empty
MesajKonu: Geri: Ekranda rezilliğin bini bir para!   Ekranda rezilliğin bini bir para! EmptyCuma Ağus. 29, 2008 12:40 pm

Ya Ben Olsam Dalardım Terbiyesiz Sen Jüriysen Jürilğiin Bil Terbiyesiz Mahalle Karısı Very Happy
http://enjekte.wwooww.net

Ekranda rezilliğin bini bir para!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-