Enjekte Forum Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Enjekte Forum Türkiye

NBA, Euroleague, BBL, Dosya Paylasim, Sohbet, Futbol, Counter Strike, NBA Serisi, Fifa Serisi, FM Serisi, CM Serisi, Muzik, PC Donanım
        Enjekte Forum TürkiyeHoşgeldiniz : <

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Site güzel ama
Evden kaçan kız, gazetede haberini okuyunca ailesine döndü EmptyCuma Ocak 08, 2010 9:36 pm tarafından Hellrose

» Arşivimden ...
Evden kaçan kız, gazetede haberini okuyunca ailesine döndü EmptyCuma Tem. 24, 2009 3:09 pm tarafından Hellrose

» Ağabeyi tecavüz etti, teyzesi bebeği düşürttü, annesi gömdü!
Evden kaçan kız, gazetede haberini okuyunca ailesine döndü EmptyPerş. Tem. 23, 2009 7:06 pm tarafından Hellrose

» Rome: Total War 1.3 1.5 1.6 Patchleri
Evden kaçan kız, gazetede haberini okuyunca ailesine döndü EmptyPtsi Haz. 08, 2009 11:53 am tarafından omersin

» Atlantique Takım kadrosu
Evden kaçan kız, gazetede haberini okuyunca ailesine döndü EmptyPaz Ocak 11, 2009 11:41 am tarafından Hellrose

» Basketbolda Sut Tekniği
Evden kaçan kız, gazetede haberini okuyunca ailesine döndü EmptyPaz Ocak 11, 2009 11:39 am tarafından Hellrose

» e2r` Clan Kardeşliği
Evden kaçan kız, gazetede haberini okuyunca ailesine döndü EmptySalı Kas. 25, 2008 6:44 pm tarafından dumaN

» ddw |
Evden kaçan kız, gazetede haberini okuyunca ailesine döndü EmptySalı Kas. 25, 2008 6:43 pm tarafından dumaN

» Green Day
Evden kaçan kız, gazetede haberini okuyunca ailesine döndü EmptySalı Kas. 25, 2008 11:57 am tarafından dumaN

» Counter Strike 1.8
Evden kaçan kız, gazetede haberini okuyunca ailesine döndü EmptySalı Kas. 25, 2008 11:56 am tarafından dumaN

En iyi yollayıcılar
Hellrose (1004)
Evden kaçan kız, gazetede haberini okuyunca ailesine döndü Vote_lcapEvden kaçan kız, gazetede haberini okuyunca ailesine döndü Voting_barEvden kaçan kız, gazetede haberini okuyunca ailesine döndü Vote_rcap 
The Ceo (408)
Evden kaçan kız, gazetede haberini okuyunca ailesine döndü Vote_lcapEvden kaçan kız, gazetede haberini okuyunca ailesine döndü Voting_barEvden kaçan kız, gazetede haberini okuyunca ailesine döndü Vote_rcap 
Administrator (203)
DreamForce (177)
spyman (38)
esoş07 (22)
dumaN (13)
CereN... (11)
LNTKZ (9)
cns34 (2)

Evden kaçan kız, gazetede haberini okuyunca ailesine döndü

YazarMesaj
Hellrose
Administrator
Administrator
Hellrose

Erkek Mesaj Sayısı : 1004

Evden kaçan kız, gazetede haberini okuyunca ailesine döndü Empty
MesajKonu: Evden kaçan kız, gazetede haberini okuyunca ailesine döndü   Evden kaçan kız, gazetede haberini okuyunca ailesine döndü EmptyCuma Ağus. 29, 2008 12:21 pm

MERSİN’in Erdemli İlçesi’nde ‘İnternet kafeye gidiyorum’ diyerek evden kaçan 16 yaşındaki G. B., hakkında gazetede çıkan haberleri okuyunca pişmanlık duyup, 10 gün sonra evine döndü. Genç kız, çok sıkıldığı için evden kaçtığını, bu süre içinde parklarda yattığını belirterek, “bir daha asla böyle birşey yapmam” dedi.

Erdemli’nin Merkez Mahallesi’nde oturan G. B., 17 Ağustos’ta ‘internet kafeye gidiyorum’ diyerek çıktığı evine bir daha dönmedi. Araştırmalarına rağmen kızlarını bulamayan ailesi polis ve jandarmaya başvurdu. Yine de kızları bulunamayan aile bu kez basın kuruluşlarından yardım istedi. Kendisiyle ilgili haberi gazetelerde okuyan G. B., pişman olup, telefonla ailesini aradı, annesi Ayşe ve babası Hasan B., Adana’ya giderek kızlarını aldı.

10 gün sonra kavuştuğu anne ve babasına sarılan G. B., “Bir daha evden kaçmayacağım” dedi. Evden kaçtıktan sonra parklarda yattığını anlatan genç kız, “Evde sıkılmıştım. Ben de kendi başımın çaresine bakmayı düşünerek değişik illerde iş bulup çalışarak hayatımı daha güzel bir hale getireceğimi düşündüm. Biraz param vardı. Cep telefonumu da satarak Erdemli’den Mersin’e gittim. Mersin’de iş aradım, önce bir restoranda garsonluk yapmaya başladım. 3 gün sonra dayanamayıp işten ayrıldım. Sonra da kuaförde çırak olarak iş buldum” diye konuştu.

GENÇ KIZLARA MESAJ

Akşamları işten çıktıktan sonra geceleri kalabalığın ve polisin bol olduğu parklarda ve çay bahçelerinde, banklarda yattığını anlatan G.B, yaşıtı genç kızlara da mesaj vererek şunları söyledi: “Bankların üzerinde uyudum. Banklarda yatarken gözüme çoğu zaman uyku girmiyordu. Korkuyordum ama yine de kendi hayatımı kazanacağıma inanıyordum. Mersin’de 3 gün kaldıktan sonra Adana’ya gittim. Orada 4 gün boyunca iş aradım, istediğim gibi bir iş bulamadım. Adana’da kaldığım süre içerisinde simit alıp çayla karnımı doyurdum. Parklarda ve çay bahçelerinin banklarında geceleri geçirdim. Kimse gelip bana bir şey sormadı. Yabancı bir ile geldiğim için herkes bana yabancı geliyordu. Korkuyordum ama bana kızacaklarını düşünerek ailemi arayamıyordum. Daha sonra sabahleyin gazete aldım. Gazetede benimle ilgili haberimi okudum. Bir anda ailem gözümün önüne geldi. Artık dayanacak gücüm kalmamış ve param da bitmişti. Gazeteyi okuduktan sonra annemi aradım. Annem sesimi duyunca ağladı ve çok üzgün olduğunu söyleyerek yerimi öğrenip beni almak istediler. Ben de yerimi söyledim ve ailem gelerek beni aldı. Aileme kavuştuğum için çok mutluyum. Genç kızlara buradan bir şeyler söylemek istiyorum. Lütfen değişik hayallere kapılıp evden kaçmasınlar. En rahat edecekleri yer ailelerinin yanıdır. Son pişmanlık bana fayda getirdi. Ama, herkes için bu geçerli olmayabilir. Bir daha böyle bir olay yaşamak istemiyorum.”

10 gün sonra kızına kavuşan anne Ayşe B. ise, sevinç gözyaşları dökerken, ailelerin çocuklarıyla arkadaş gibi konuşmalarını istedi.

Evden kaçan kız, gazetede haberini okuyunca ailesine döndü
1 sayfadaki 1 sayfası