Enjekte Forum Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Enjekte Forum Türkiye

NBA, Euroleague, BBL, Dosya Paylasim, Sohbet, Futbol, Counter Strike, NBA Serisi, Fifa Serisi, FM Serisi, CM Serisi, Muzik, PC Donanım
        Enjekte Forum TürkiyeHoşgeldiniz : <

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Site güzel ama
Keyfimden penis kesmedim canıma tak etmişti EmptyCuma Ocak 08, 2010 9:36 pm tarafından Hellrose

» Arşivimden ...
Keyfimden penis kesmedim canıma tak etmişti EmptyCuma Tem. 24, 2009 3:09 pm tarafından Hellrose

» Ağabeyi tecavüz etti, teyzesi bebeği düşürttü, annesi gömdü!
Keyfimden penis kesmedim canıma tak etmişti EmptyPerş. Tem. 23, 2009 7:06 pm tarafından Hellrose

» Rome: Total War 1.3 1.5 1.6 Patchleri
Keyfimden penis kesmedim canıma tak etmişti EmptyPtsi Haz. 08, 2009 11:53 am tarafından omersin

» Atlantique Takım kadrosu
Keyfimden penis kesmedim canıma tak etmişti EmptyPaz Ocak 11, 2009 11:41 am tarafından Hellrose

» Basketbolda Sut Tekniği
Keyfimden penis kesmedim canıma tak etmişti EmptyPaz Ocak 11, 2009 11:39 am tarafından Hellrose

» e2r` Clan Kardeşliği
Keyfimden penis kesmedim canıma tak etmişti EmptySalı Kas. 25, 2008 6:44 pm tarafından dumaN

» ddw |
Keyfimden penis kesmedim canıma tak etmişti EmptySalı Kas. 25, 2008 6:43 pm tarafından dumaN

» Green Day
Keyfimden penis kesmedim canıma tak etmişti EmptySalı Kas. 25, 2008 11:57 am tarafından dumaN

» Counter Strike 1.8
Keyfimden penis kesmedim canıma tak etmişti EmptySalı Kas. 25, 2008 11:56 am tarafından dumaN

En iyi yollayıcılar
Hellrose (1004)
Keyfimden penis kesmedim canıma tak etmişti Vote_lcapKeyfimden penis kesmedim canıma tak etmişti Voting_barKeyfimden penis kesmedim canıma tak etmişti Vote_rcap 
The Ceo (408)
Keyfimden penis kesmedim canıma tak etmişti Vote_lcapKeyfimden penis kesmedim canıma tak etmişti Voting_barKeyfimden penis kesmedim canıma tak etmişti Vote_rcap 
Administrator (203)
DreamForce (177)
spyman (38)
esoş07 (22)
dumaN (13)
CereN... (11)
LNTKZ (9)
cns34 (2)

Keyfimden penis kesmedim canıma tak etmişti

YazarMesaj
Hellrose
Administrator
Administrator
Hellrose

Erkek Mesaj Sayısı : 1004

Keyfimden penis kesmedim canıma tak etmişti Empty
MesajKonu: Keyfimden penis kesmedim canıma tak etmişti   Keyfimden penis kesmedim canıma tak etmişti EmptyPaz Ağus. 10, 2008 1:52 pm

Trabzon'da sevgilisinin penisini kesen kadın, SABAH'a konuştu: İkimiz de alkol almıştık. Hakaretler edince kendimi kaybettim Karıncayı bile incitmeyen ben, bunu nasıl yaptım bilmiyorum..
Keyfimden penis kesmedim canıma tak etmişti Sp
Penis kesen kadın' olarak Türkiye gündemine oturan 39 yaşındaki İlknur Toptan, olay gecesini tüm detaylarıyla anlattı. Sevgilisi Sinan G.'yle Trabzon'da otel odasında tartıştıklarını söyleyen Toptan, "İkimiz de aşırı alkollüydük. Bana ağır hakaretler etti. Bir anda canıma tak etti. Bir an kendimi kaybedip yatakta oturan Sinan'ın penisini tutarak bıçağı üzerine salladım. Bir hamle ile elimde kalan penisi açık olan camdan fırlattığımı hatırlıyor, gerisini hatırlamıyorum" dedi. İki evlilikten 5 çocuk sahibi olan ve 2005'te tanıştığı Sinan G.'ye âşık olunca bir yıl sonra eşinden boşanan Toptan, yaşadığı olayın şokunu halen üzerinden atamadığını söyledi. "O an gözümün önünden gitmiyor" diyen Toptan, "Nasıl yaptığımı bilmiyorum. Kimse böyle olay yaşamak istemez, ama canıma tak etti. Bana yaşattıklarını ben bilirim. Keyfimden kesmedim. Normalde karıncayı bile incitecek insan değilim" ifadesini kullandı.

PARA BULMAK UĞRUNA...
G.'ye para götürmek için günde 1-2 kişiyle 50 YTL'ye ilişkiye girdiğini söyleyen Toptan, "Kendime çekidüzen verip yeni bir hayata başlayacağım" diye konuştu. Sevgilisinin yakınlarından tehditler aldığını belirten Toptan, can güvenliğinin tehlikede olduğunu da sözlerine ekledi

Keyfimden penis kesmedim canıma tak etmişti
1 sayfadaki 1 sayfası