Enjekte Forum Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Enjekte Forum Türkiye

NBA, Euroleague, BBL, Dosya Paylasim, Sohbet, Futbol, Counter Strike, NBA Serisi, Fifa Serisi, FM Serisi, CM Serisi, Muzik, PC Donanım
        Enjekte Forum TürkiyeHoşgeldiniz : <

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Site güzel ama
Sözen: Gençleri Koruma Yasası Teklifi Taslağını Çekiyorum EmptyCuma Ocak 08, 2010 9:36 pm tarafından Hellrose

» Arşivimden ...
Sözen: Gençleri Koruma Yasası Teklifi Taslağını Çekiyorum EmptyCuma Tem. 24, 2009 3:09 pm tarafından Hellrose

» Ağabeyi tecavüz etti, teyzesi bebeği düşürttü, annesi gömdü!
Sözen: Gençleri Koruma Yasası Teklifi Taslağını Çekiyorum EmptyPerş. Tem. 23, 2009 7:06 pm tarafından Hellrose

» Rome: Total War 1.3 1.5 1.6 Patchleri
Sözen: Gençleri Koruma Yasası Teklifi Taslağını Çekiyorum EmptyPtsi Haz. 08, 2009 11:53 am tarafından omersin

» Atlantique Takım kadrosu
Sözen: Gençleri Koruma Yasası Teklifi Taslağını Çekiyorum EmptyPaz Ocak 11, 2009 11:41 am tarafından Hellrose

» Basketbolda Sut Tekniği
Sözen: Gençleri Koruma Yasası Teklifi Taslağını Çekiyorum EmptyPaz Ocak 11, 2009 11:39 am tarafından Hellrose

» e2r` Clan Kardeşliği
Sözen: Gençleri Koruma Yasası Teklifi Taslağını Çekiyorum EmptySalı Kas. 25, 2008 6:44 pm tarafından dumaN

» ddw |
Sözen: Gençleri Koruma Yasası Teklifi Taslağını Çekiyorum EmptySalı Kas. 25, 2008 6:43 pm tarafından dumaN

» Green Day
Sözen: Gençleri Koruma Yasası Teklifi Taslağını Çekiyorum EmptySalı Kas. 25, 2008 11:57 am tarafından dumaN

» Counter Strike 1.8
Sözen: Gençleri Koruma Yasası Teklifi Taslağını Çekiyorum EmptySalı Kas. 25, 2008 11:56 am tarafından dumaN

En iyi yollayıcılar
Hellrose (1004)
Sözen: Gençleri Koruma Yasası Teklifi Taslağını Çekiyorum Vote_lcapSözen: Gençleri Koruma Yasası Teklifi Taslağını Çekiyorum Voting_barSözen: Gençleri Koruma Yasası Teklifi Taslağını Çekiyorum Vote_rcap 
The Ceo (408)
Sözen: Gençleri Koruma Yasası Teklifi Taslağını Çekiyorum Vote_lcapSözen: Gençleri Koruma Yasası Teklifi Taslağını Çekiyorum Voting_barSözen: Gençleri Koruma Yasası Teklifi Taslağını Çekiyorum Vote_rcap 
Administrator (203)
DreamForce (177)
spyman (38)
esoş07 (22)
dumaN (13)
CereN... (11)
LNTKZ (9)
cns34 (2)

Sözen: Gençleri Koruma Yasası Teklifi Taslağını Çekiyorum

YazarMesaj
Hellrose
Administrator
Administrator
Hellrose

Erkek Mesaj Sayısı : 1004

Sözen: Gençleri Koruma Yasası Teklifi Taslağını Çekiyorum Empty
MesajKonu: Sözen: Gençleri Koruma Yasası Teklifi Taslağını Çekiyorum   Sözen: Gençleri Koruma Yasası Teklifi Taslağını Çekiyorum EmptyPaz Ağus. 10, 2008 1:48 pm

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Edibe Sözen, ''Gençleri Koruma Yasası Teklifi'' taslağını ''süresiz olarak gündemden çekmeye karar verdiğini'' bildirdi. Sözen, yaptığı yazılı açıklamada, ''bir süre önce kamuoyuyla da paylaştığı 'Gençleri Koruma Yasa Teklifi taslağının' kendisi tarafından oluşturulan bireysel bir çalışma metni olduğunu'' ifade etti.
Toplam 46 maddeden oluşan ve ''sosyal devletin gençler üzerindeki ödevlerine'' dair teklif taslağını, kamuoyu önünde tartışmaya açarak, son şeklini vermeyi hedeflediğini dile getiren Sözen, şunları kaydetti: ''Son üç gündür basına yansıyan şekliyle 46 maddelik bu yasa teklifine ilişkin oluşan yanlış algılamaların daha fazla devam etmemesi için 'Gençleri Koruma Yasası Teklifi Taslağı'nı partimin yetkili organlarına ve parlamentonun gündemine getirmemeye, dolayısıyla süresiz olarak gündemden çekmeye karar vermiş bulunuyorum.''

(Anadolu Ajansı)

Sözen: Gençleri Koruma Yasası Teklifi Taslağını Çekiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası