Enjekte Forum Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Enjekte Forum Türkiye

NBA, Euroleague, BBL, Dosya Paylasim, Sohbet, Futbol, Counter Strike, NBA Serisi, Fifa Serisi, FM Serisi, CM Serisi, Muzik, PC Donanım
        Enjekte Forum TürkiyeHoşgeldiniz : <

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Site güzel ama
Benim gözlerim yine uzaklara dalgınyine kirpiklerimde tuz var.. EmptyCuma Ocak 08, 2010 9:36 pm tarafından Hellrose

» Arşivimden ...
Benim gözlerim yine uzaklara dalgınyine kirpiklerimde tuz var.. EmptyCuma Tem. 24, 2009 3:09 pm tarafından Hellrose

» Ağabeyi tecavüz etti, teyzesi bebeği düşürttü, annesi gömdü!
Benim gözlerim yine uzaklara dalgınyine kirpiklerimde tuz var.. EmptyPerş. Tem. 23, 2009 7:06 pm tarafından Hellrose

» Rome: Total War 1.3 1.5 1.6 Patchleri
Benim gözlerim yine uzaklara dalgınyine kirpiklerimde tuz var.. EmptyPtsi Haz. 08, 2009 11:53 am tarafından omersin

» Atlantique Takım kadrosu
Benim gözlerim yine uzaklara dalgınyine kirpiklerimde tuz var.. EmptyPaz Ocak 11, 2009 11:41 am tarafından Hellrose

» Basketbolda Sut Tekniği
Benim gözlerim yine uzaklara dalgınyine kirpiklerimde tuz var.. EmptyPaz Ocak 11, 2009 11:39 am tarafından Hellrose

» e2r` Clan Kardeşliği
Benim gözlerim yine uzaklara dalgınyine kirpiklerimde tuz var.. EmptySalı Kas. 25, 2008 6:44 pm tarafından dumaN

» ddw |
Benim gözlerim yine uzaklara dalgınyine kirpiklerimde tuz var.. EmptySalı Kas. 25, 2008 6:43 pm tarafından dumaN

» Green Day
Benim gözlerim yine uzaklara dalgınyine kirpiklerimde tuz var.. EmptySalı Kas. 25, 2008 11:57 am tarafından dumaN

» Counter Strike 1.8
Benim gözlerim yine uzaklara dalgınyine kirpiklerimde tuz var.. EmptySalı Kas. 25, 2008 11:56 am tarafından dumaN

En iyi yollayıcılar
Hellrose (1004)
Benim gözlerim yine uzaklara dalgınyine kirpiklerimde tuz var.. Vote_lcapBenim gözlerim yine uzaklara dalgınyine kirpiklerimde tuz var.. Voting_barBenim gözlerim yine uzaklara dalgınyine kirpiklerimde tuz var.. Vote_rcap 
The Ceo (408)
Benim gözlerim yine uzaklara dalgınyine kirpiklerimde tuz var.. Vote_lcapBenim gözlerim yine uzaklara dalgınyine kirpiklerimde tuz var.. Voting_barBenim gözlerim yine uzaklara dalgınyine kirpiklerimde tuz var.. Vote_rcap 
Administrator (203)
DreamForce (177)
spyman (38)
esoş07 (22)
dumaN (13)
CereN... (11)
LNTKZ (9)
cns34 (2)

Benim gözlerim yine uzaklara dalgınyine kirpiklerimde tuz var..

2 posters
YazarMesaj
Hellrose
Administrator
Administrator
Hellrose

Erkek Mesaj Sayısı : 1004

Benim gözlerim yine uzaklara dalgınyine kirpiklerimde tuz var.. Empty
MesajKonu: Benim gözlerim yine uzaklara dalgınyine kirpiklerimde tuz var..   Benim gözlerim yine uzaklara dalgınyine kirpiklerimde tuz var.. EmptyC.tesi Ağus. 09, 2008 3:19 pm

Tırnaklarım avuçlarıma kan oturtmuşöfkeliyimsusuyorum ağlarken..

Aşka dair şarkılar çalmasın artıkacıtmasın yüreğimi..
Yoruldum her şarkıda seni düşünmektenseni bulmaktanseni özlemekten..
Derin nefesler çekiyorum içimesenin hasretini içime çeker gibi..
Soluyamıyorum geriyeiçimde kal diye..
Ne vardı bu kadar sevecekyada ölesiye güvenecek...
Aşk kimi güldürmüşki?Yada ne kadar olmuşki ömrü mutluluğun...
Gözlerimdeki ışıltıyı yitirdimyaşama sevincimiumutlarımısitemlerimibeklentilerimi yitirdim..Kendimi yitirdim sensizlikte..

Her sabah yeni bir role hazırlanıyorumsahneye çıkacakmışım gibi..
Bana en yakışan rengi giyiniyorum mavi..
Gülümsüyorum...Kıyametler kopuyor içimde..

Barış zamanında yaşadım en büyük harpleri..
Fırtınalarda kaç gemi batırdım..
Aşıklara bakmıyorum artıkiçimden bir şeyler kopuyor sanki..
Yorumlayamadığım rengarenk bir tabloya bakar gibi oluyorum..
Bu mutluluk resimleri gerçekmi???Hepsi sahtemi...
İnanmıyorum artıkinanamıyorum.
Yaşadığım sürece gerçekti...

Oysa şimdi...
Gece olunca kaldır başını bak gökyüzüne...
Kaç bakışım kaldı oradayada kaç sabah doğan güneşe dokundum sen diye..
Ben seni oralarda aradım..
Her zaman bulabileceğim ama asla seni göremeyeceğim yerlerde...

Sensizlik böyle birşey işte...
Ben tükeniyorumhasretler çoğaldıkça....!
DreamForce
Co-Admin
Co-Admin
DreamForce

Benim gözlerim yine uzaklara dalgınyine kirpiklerimde tuz var.. Empty
MesajKonu: Geri: Benim gözlerim yine uzaklara dalgınyine kirpiklerimde tuz var..   Benim gözlerim yine uzaklara dalgınyine kirpiklerimde tuz var.. EmptyC.tesi Ağus. 09, 2008 6:52 pm

saoLasın BRkjM

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-